Tavsiye Ettiklerimiz

Otel ve Konaklama

Otel ve her türlü konaklama için Booking.com sitesini tavsiye ederim. Bunun yanında eğer vakit ayırıp düzgün yerler bulurum derseniz AirBnb sitesi de farklı bir alternatif olabilir.

Banka Hesabı

Hem kişisel hem de şirket hesabı için Monese isimli online bankayı kullanabilirsiniz. Ben Monese kullanıyorum ve oldukça memnunum. Monese hesabı açarken MEHME738 referans kodunu kullanırsanız hesap açtığınızda ve hesabı kullanmaya başladığınızda 5 sterlin kazanırsınız ve bu para hesabınıza otomatik yüklenir. İngiltere’de banka hesabı açma ile ilgili kapsamlı yazımı burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Türkiye-İngiltere ve İngiltere-Türkiye Para Transferi

Türkiye-İngiltere ve İngiltere-Türkiye para transferi için TransferWise kullanabilirsiniz. Banka ve diğer para transferi şirketlerine kıyasla daha uygun bir maliyetle para transferi yapabiliyorsunuz. Kullanımı da oldukça kolay. TransferWise ile para göndermek için burayı tıklayarak web sitesinden ilgili adımları takip ederek transfer işlemini yapabilirsiniz.

Şirket Kurma ve Muhasebeci

Benim çalıştığım muhasebeci bir İngiliz muhasebe şirketi . Sistemleri web tabanlı bir yazılım ve ben herşeyi bu web tabanlı sisteme login olup görebiliyorum ve ordan fatura kesebiliyorum, masraflarımı ve diğer kayıtlarımı girebiliyorum. Bu muhasebecinin bilgileri için bana iletişim sayfamdaki eposta ile ulaşabilirsiniz. Nasıl bir muhasebeci ile çalışılması gerektiğine dair yazımı burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Web Sitesi-Blog-Web Hosting

Web sitesi ve blog için WordPress yazılımını tavsiye ederim. Web hosting için SiteGround firması oldukça iyidir. Hem hosting hizmeti hem de destekleri oldukça iyidir.

Programlama, IT ve Birçok Konuda Kapsamlı Eğitim

Udemy video rehberleri programlama, IT ve daha birçok konuda kapsamlı eğitim videoları barındırıyor. Udemy bu konuda adeta bir standart haline gelmiş durumda. Hemen her konuda eğitim bulup kendinizi geliştirmeniz mümkün.